Scroll to top

O mne

01.

Začiatky

Môj životný príbeh začína v mestečku pod slovenskými horami, kde som aj vyrastal. Príbeh ďalej pokračuje hneď vo vedľajšej krajine u našich bratov Čechov, v ktorej som prežil aj svoj školský život. Neviem ako vy ale ja nie som extrémny zástanca školského systému, ktorý momentálne vidíme na školách. Častokrát mi to pripomína to keď si zapnem večer televízne noviny – dovolíme vám myslieť si to, čo chceme aby ste si mysleli.

02.

Učenie

Popri škole som si našiel brigádu a bol to priamy predaj, kde som sa naučil ako sa predať. Ten produkt čo sme predávali, to bolo vedľajšie. Tu som sa prvý krát stretol s priamym predajom a veľmi sa mi to zapáčilo – jednoducho som sa v tom našiel. Začínal som na pozícii obchodného zástupcu, kde išlo aj o správnu motiváciu samého seba. Časom som kariérne postupoval vyššie a stal som sa “trénerom”, to zámena, že to čo som sa naučil, som sa snažil ďalej duplikovať medzi svojich spolupracovníkov. Prešli sme procesom školení a vzájomne sme sa posúvali ďalej.

03.

Postup

Neskôr som zmenil produkt a tam som sa stal “trámovým manažérom”, kde som sa prvý krát stretol s vyšším manažmentom. Začal som sa učiť a pracovať na tom ako motivovať väčšie skupiny, učil som sa ako robiť pracovné pohovory a pôsobiť na ľudí. Po rokoch tvrdej práca sa mi podarilo postúpiť na pozíciu manažéra firmy.
V dnešnej dobe by každý chcel byť manager a preskakovať pozície, no ja to neodporúčam.

04.

Ľudia

Pokiaľ ťa zaujíma prečo, kľudne mi napíš  a ja ti to rád vysvetlím. V dnešnej dobe som už regionálny manager spoločnosti a starám sa hlavne o vyšší management. Stretávam sa aj s obchodnými zástupcami a v tejto brandži je dôležité hlavne správne rozdeľovať funkcie. Samozrejme, sám by som to nedokázal. Verím, že mať pri sebe správnych ľudí je jedna z najdôležitejších vecí.

MYSLI SO MNOU DOPREDU!